wtorek, 28 sierpnia 2012

Graj ze znajomymi i chudnij!!Dziś chciałam zaprezentować Wam moje nowe odkrycie. Gra która pomaga utrzymać nam zdrowy tryb życia a przy tym pozwala rywalizować ze znajomymi! Z tego co się orientuje gra VitalityWins ruszyła niedawno.

Pozwólcie że przybliżę o co w niej chodzi.
Zapraszasz osoby do swojego zespołu lub zapisujesz się do już istniejącego. Po kilku dniach zaczyna się rozgrywka. Chodzi o to żeby po każdym dniu zaznaczyć co zrobiłeś dobrego dla swojego zdrowia a czego dziś Ci się nie udało dokonać. Otrzymujesz za to punkty. Po każdym tygodniu wyłania się zwycięzce tygodnia.Rozgrywka trwa 8 tygodni.

Masz przez to możliwość zaobserwować jak zmienia się Twoja waga w zależności od tego co robiłes w danym dniu. Uważam że dla osób które chcą dbać o zdrowie to świetny sposób żeby zmotywować się do dodatkowych 5min na ćwiczenia lub do picia wody w ciągu dnia.

Gra jest w języku angielskim ale zastosowane w niej są bardzo proste zwroty i pytania.
Tak wygląda główna plansza:Gra jest darmowa. Właśnie zamierzam wypróbować ją ze znajomymi !
Spróbujcie i Wy może się okazać że jest bardzo dobrym motywatorem do zdrowego odżywiania!!

źródło : http://vitalitywins.com/3 komentarzy: 1. O, nie słyszałam nigdy o czymś takim ;) Ciekawe, zaraz zobaczę, co to za gra.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My za niedługo zaczynamy rozgrywkę:) Jeśli chcesz się dołączyć na naszym fan page`u bedzie podana nazwa drużyny, zapraszamy !

   Usuń
  2. niby fajna inicjatywa, ale myślę ze jak ktos nie ma silnej woli, to nawet gry mu nie pomogą schudnąć ;D hehe

   Pozdrawiam;))

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...