niedziela, 8 lutego 2015

Długa przerwa, zmiany - po prostu życie


Bo w życiu czasem bywa tak, że z czegoś trzeba zrezygnować. Przynajmniej na dłuższą chwilę.
Kilka słów wyjaśnień.

Witajcie!

Jak pewnie zauważyliście, od dłuższego czasu nasza aktywność tutaj stopniowo malała. Ostatnio nie ma jej w ogóle. Nie zapomniałyśmy, wręcz przeciwnie, wiele razy rozmawiałyśmy na ten temat zastanawiając się co dalej. Niestety często tak w życiu się układa, że trzeba z czegoś zrezygnować. Najczęściej pada na przyjemności - a właśnie tym, było dla nas prowadzenie tego bloga. Nie oznacza to, że to już koniec. Jednak ciężko mi powiedzieć kiedy i jak dużo tu się znów będzie działo.

Zaczynałyśmy jako studentki, teraz rozwijamy się zawodowo, Magda przy okazji wiele podróżuje i najzwyczajniej w świecie nie ma warunków do dalszego rozwijania się tutaj. Ale w internecie możecie ją znaleźć tu: http://www.lifedetector.co/ w nieco innej tematyce ;) Ja znalazłam pracę w zawodzie i chwytam byka za rogi, w tym samym czasie kończąc kolejny stopień studiów. Wiele się pozmieniało i z takich czy innych przyczyn nie było czasu by spędzać godziny w kuchni, gotując i fotografując swoje obiady ;)

Smutno by nam było całkiem opuścić tego bloga i Was. Zwłaszcza, że pomimo braku nowych postów ciągle Was przybywa. :)

Aktualnie sprawa wygląda tak, że pozostałam chwilowo sama na placu boju. Jeśli uzbroicie się w cierpliwość i dacie mi czas na zamknięcie sesji i poukładanie sobie regularnego planu tygodnia, obiecuję że, odmrożę posty czekające na publikację i wygospodaruje czas by systematycznie coś dla Was przygotować. Choć na pewno nie tak często jak kiedyś.

Kto wie, może kiedyś i Magda tu powróci z kulinarnymi inspiracjami z całego świata... ;)


Pozdrawiam i Smacznego Dżusta

0 komentarzy:Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...